Місяць Sébastien Riffault у Wine Love

Уперше в Україні й лише у Wine Love — старі вінтажі Sancerre від Sébastien Riffault у магнумах*!

Щочетверга ми відкорковуватимемо лише декілька позицій і проливатимемо, аж поки вони не закінчаться. Відчуйте цю пронизливо-соковиту кислинку, що з першого ковтка вибухає симфонією смаків: від прополісу та меду до запеченого яблука та цитрусу, від стиглих фруктів до свіжих горіхів.

4 тижні, 4 види вина і 4 роки урожаю — вина Себастьєна Ріффо не такі, як очікує більшість від напоїв із Сансера. Його стиль не схожий ні на одну пляшку, що виробляється в апеласьйоні.

Себастьєн вирішив відтворити справу свого діда й обмежити втручання у виробництво вина до мінімуму. Він оре землю на виноградниках кіньми, збирає виноград на два тижні пізніше, що дає змогу білим винам Себастьєна містити від 20 % до 90 % ягід уражених ботритісом. Саме це надає їм такого «нетипового» для сучасного Сансера органолептичного профілю, і дає нам змогу відчути, яким Сансер був 2–3 покоління тому.

Відчуйте кожну ноту Сансера, завітавши до Wine Love на келих Sébastien Riffault. Поспішіть, ми не зможемо довго стримувати таку насолоду в пляшках.

*Magnum — 1.5л задоволення